1. Anasayfa
  2. Haberler

IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarı 42.kez başlıyor.

IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarı 42.kez başlıyor.

IEFT Uluslararası Eğitim Fuarı

Yurtdışı Eğitim Fuarı, Türk öğrencilerine , dünyanın en iyi üniversitelerine ve kolejlerine açılan bir kariyer kapısı fırsatı olarak değerlendirilmesi gereken bir organizasyondur.

Türkiye’de her yıl düzenlenen bu fuar, gelecek vaat eden öğrencileri prestijli uluslararası eğitim fırsatlarıyla buluşturan dinamik bir platform olarak ün kazandı. Kapsamlı sunumu ve çeşitli katılımıyla IEFT Fuarı, sayısız genç öğrencinin akademik geleceklerini şekillendirmede önemli bir rol oynuyor.

 

Kökenler ve Vizyon

Yurtdışı eğitimi ve kültürel alışverişi teşvik etme vizyonuyla kurulan IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarı, Türkiye’nin küresel vatandaşlardan oluşan bir nesil yetiştirme konusundaki kararlılığının bir kanıtıdır. Fuar, başlangıcından bu yana kapsayıcılığı ve eğitimdeki engelleri ortadan kaldırmaya olan bağlılığıyla uluslararası tanınırlık kazandı.

Yurtdışı eğitime açılan kapı

IEFT Yurt Dışı Eğitim Fuarı 42. Kez kapılarını açıyor. Bu fuarda İngiltere’den en iyi 20 üniversite ve Dünyanın ilk 500 sıralamasındaki 30 üniversite fuara katılacak .

İstanbul, Ankara ve İzmir’de düzenlenecek olan fuar kapsamında dünyanın en iyi üniversiteleri ve eğitim kurumları Türk öğrencilerle buluşacak. İngiltere, Amerika, Kanada , Almanya başta olmak üzere İtalya, Polonya, Malta fuarın ön plana çıkan ülkeleri arasında.

Her yıl büyük bir katılımla gerçekleşen fuarda başarılı öğrenciler birbirinden değerli burslar ve kayıt imkânlarına ulaşacak. Çocuklarının eğitim ve kariyer geleceklerini düşünen aileler fuar kapsamında gerçekleştirilecek seminerlerde detaylı bilgi alıp, kafalarındaki soru işaretlerine yanıt bulacak.

IEFT FUAR YER VE TARİHLERİ:

  • 10 Kasım 2023 Cuma – Hilton İstanbul Kozyatağı Saat : 13:00-18:00
  • 11-12 Kasım Cumartesi & Pazar – Hilton İstanbul Bosphorus  Saat :13:00-18:00
  • 14 Kasım 2023 Salı – Ankara Sheraton Hotel Saat : 13:00-18:00
  • 16 Kasım Perşembe – İzmir Ege Palas Business Hotel Saat 13:00-18:00

Online Ücretsiz Davetiye: www.ieft.com.tr